Początki...

Po prawie półtora roku od decyzji o realizacji naszego wspólnego marzenia, możemy z dumą zaprezentować Państwu nasze łodzie aluminiowe. Wiele miesięcy pracy, organizacji i zdobywania wiedzy spowodowało, że dziś możemy pełnoprawnie nazywać się rodzinną firmą.

Wędkarstwo było obecne w naszej rodzinie odkąd sięgnę pamięcią, a co za tym idzie pewnego rodzaju kult wypoczynku nad wodą 🙂 Wydaje nam się, że po tylu godzinach spędzonych na wodzie po prostu wiemy co zrobić aby był to przyjemnie i komfortowo spędzony czas.

Od początku przyświecała nam myśl, że nasze łodzie nie mogą być tylko do wędkowania. Chcieliśmy aby pozwalały na miłe spędzenie czasu także dla tych, którzy nie do końca interesują się wędkarstwem. Staraliśmy się połączyć praktyczne rozwiązania dla połowu ryb, jednocześnie zachowując nienachalny wygląd, komfort i estetykę.

Trochę sczegółów

Nasze aktualne możliwości nie pozwalają nam na stworzenie w pełni wyposażonej stoczni i spawanie łodzi w naszym mieście, ale jest to cel który chcemy jak najszybciej zrealizować. Nie było więc łatwym zadaniem stworzenie produktu z którego będziemy czuli dumę oraz pewność co do jakości. Zdecydowaliśmy się zlecić wykonanie naszych projektów zewnętrznemu podwykonawcy z Chin. Po długich rozmowach, wysłaliśmy eksperta z firmy Verico do oddalonej ponad 7 tys km stoczni. Na nasze zlecenie przeprowadził wywiad oraz sprawdził jak realnie wygląda produkcja i warunki w fabryce. Ku naszemu zdziwieniu okazało się, że firma spełnia nasze
wymagania i możemy z pełnym spokojem podjąć z nimi współpracę.

Stocznia wykonała nasze pierwsze projekty tak jak tego chcieliśmy, a łodzie bezpiecznie dotarły do
Polski. Tutaj w kraju najpierw testujemy każdą łódź na wodzie a następnie przystępujemy do jej wykończenia. Zaczynamy od szlifowania, polerowania i oklejania łodzi folią firmową oraz pianką,
a następnie zgodnie z konfiguracja wybraną przez klienta montujemy osprzęt, elektronikę, oświetlenie itp.

Nasz projekt uzyskał certyfikat CE w Wielkiej Brytanii, jesteśmy pewni oferowanego produktu, i choć wiele osób na myśl o spawaniu naszych łodzi w Chinach wątpi w ich jakość, to my dajemy gwarancję na konstrukcję i jesteśmy przekonani, że jej solidność jest równa tym wykonanym w Polsce.

Od początku prac nad Himerą mieliśmy jedno założenie: Aby każda nasz łódź była pływającą
wizytówką i gwarancją solidności naszej firmy.

Best regards from Himera 🙂

Shopping Cart