Rezerwacja Łodzi Aluminiowej Himera V-420

0.00

Łódź Himera V-420 jest w 100% spawana, żadne elementy konstrukcyjne nie są nitowane, brak jakiegokolwiek ryzyka rozszczelnienia łodzi lub korodowania. Posiada certyfikat CE oraz Deklarację Zgodności. Cena dotyczy podstawowej wersji łodzi.
{Dokonując rezerwacji wybieramy odbiór osobisty jako metodę wysyłki.}
SKU: himerav380-2 Kategorie: ,

Himera V-420

Cena - 16 999zł

Dokonując rezerwacji wybieramy odbiór osobisty jako metodę wysyłki

Przedstawiona na zdjęciach łódź HIMERA jest w pełni wyposażona we wszystkie dostępne dodatki, natomiast cena dotyczy wersji podstawowej. Poniżej wyposażenie wersji podstawowej.

Himera ma specjalne wzmocnienie konstrukcji poprzez zastosowanie wsporników (profili) w poprzek łodzi, które są wspawane po całej szerokości, co czyni ją jeszcze bardziej ekstremalną.

Specyfikacja

Aluminium, które zostało użyte do produkcji to Stop aluminium AW-5052 odznacza się dobrą wytrzymałością zmęczeniową i odpornością na korozję. Jest odpowiedni do stosowania w środowisku morskim. Stop jest wykorzystywany do produkcji blach karoseryjnych, na pokrycia wagonów kolejowych, autobusów, do budowy nadbudówek, zbiorników, konstrukcji spawanych.

Dodatkowe wyposażenie

Unikalne łodzie HIMERA

Uwaga

W przypadku wyposażenia łódki w dowolny element elektroniczny, obowiązkowa jest konsolka z włącznikami, aby urządzenia stały się zarządzalne.

Shopping Cart